» Kontakt DRAGO Automatyczne Systemy Nawadniające
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.




Drago Sp. z o.o.

ul. Kartuska 370
80-125 Gdańsk

T: +48 58 303 96 24
F: +48 58 732 24 73
 

NIP: 583 305 11 42
REGON: 220719850
KRS: 0000583459

Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ,
VII Wydział Gospodarczy KRS.
Kapitał zakładowy: 200.000 PLN.

BPH: 07 1060 0076 0000 3200 0134 8685

Godziny pracy działu sprzedaży

Sezon letni
(od 01.IV do 30.IX)

Pon. – Pt.: 800-1630,
Sobota: 900-1400.

Sezon zimowy
(od 01.X do 31.III)

Pon. – Pt.: 800-1600,
Sobota: nieczynne.

Współrzędne GPS

54° 20′ 24,5″ N,
18° 33′ 33,0″ E.

Skontaktuj się z Drago

Twoje imię (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Twoja wiadomość

Doradcy regionalni Drago

Region Zachodni

Janusz Szafrański
doradca handlowy
tel.: +48 510 021 259
e-mail: j.szafranski@drago.pl

Milena Lemke
asystent klienta
tel.: +48 693 418 133
e-mail: m.lemke@drago.pl

Region Północny

Łukasz Kołodziej
doradca techniczno-handlowy
tel.: +48 695 418 339
e-mail: l.kolodziej@drago.pl

Mikołaj Bukowski
doradca handlowy
tel.: +48 504 294 522
e-mail: m.bukowski@drago.pl

Region Południowy

Jan Matusiak
doradca techniczno-handlowy
tel.: +48 695 418 309
e-mail: p.borgiel@drago.pl

Marta Romanowska
asystent klienta
tel.: +48 885 418 800
e-mail: m.romanowska@drago.pl

Region Centralny

Radosław Marek
doradca techniczno-handlowy
tel.: +48 695 418 338
e-mail: r.marek@drago.pl

Milena Lemke
asystent klienta
tel.: +48 693 418 133
e-mail: m.lemke@drago.pl

Dział sprzedaży

Jan Matusiak
dyrektor ds. sprzedaży
tel.: +48 504 294 552
e-mail: j.matusiak@drago.pl

Region EU Wschód

Natalia Tsimakhavets
Area Sales Manager/East Europe
M:+48 510 021 171/VIBER
e-mail: n.tsimakhavets@drago.pl
e-mail: nt@drago.pl
Skype: drago.poland

Biuro Sprzedaży

Tomasz Bogalecki
kierownik biura sprzedaży
tel.: +48 693 418 332
e-mail: t.bogalecki@drago.pl

Mikołaj Bukowski
doradca klienta
tel.: +48 504 294 522
e-mail: m.bukowski@drago.pl

Dział oświetlenia LED

Rafał Szulc
product manager
tel.: +48 512 453 904
e-mail: r.szulc@drago.pl

Kinga Szafrańska
doradca handlowy
tel.: +48 607 080 002
e-mail: k.szafranska@drago.pl